مشارکت در ساخت

گروه دژان  در مناطق معدود و دارای شرایط صلاحیت مطابق با معیارهای سازنده  در مناطق 1 و 2 و 5 و 22 تهران در موضوع مسکونی آمادگی لازم را جهت مشارکت در ساخت دارد. جهت درخواست تنظیم جلسه برای شروع یک مشارکت با شرایط برد – برد می توانید از طریق نوار پایین صفحه با مشاورین شرکت تماس حاصل فرمایید.

معمولا در مشارکت در ساخت موضوعاتی مثل سهم سازنده و مالکین، بلاعوض و تعداد طبقاتی که سازنده می تواند بسازد (حد اکثر متراژ ممکن)  و لیست متریال (مشخصات مصالح و فراورده های ساختمانی مصرفی) مورد توجه مالکین قرار می گیرد.

بهتر است در این معادله به جای پول کلمه ارزش را جایگزین نماییم. ساختمان علاوه بر کمیتی مثل متراژ و لیست متریال کیفیاتی دارد که فقط در یک چرخه زیست کامل می تواند به سطوح بالای کیفیت برسد.

موضوعاتی مثل چگونگی طرح موضوع، انتخاب معمار، مشخص نمودن سوالات اصلی پروژه، تعریف برنامه، امکان سنجی مدل های مختلف مالی، کاربری، متراژهای اختصاصی و مشاعی  و مسائلی ازاین دست میتواند کیفیتی را مشخص نماید که برای ساختمان ارزش افزوده (که موضوع مالی و قیمت فروش هم یکی از زیر مجموعه های آن آست) را ایجاد نماید.

میزان تقاضای بازار و تعریف مزیت رقابتی ساختمان از موضوعاتی است که به راحتی و بدون تجربه مکفی به دست نمی آید.

بنابراین، لیست متریال و مصالح علاوه بر تامین کیفیات مطلوب، زیر مجموعه ای از صد ها ساعت فعالیت معماری و مهندسی شورای معماری و انتخاب معماران درجه یک را می طلبد که علاوه بر انتخاب بهترین ها، هماهنگی و دوری از انتخاب هایی با نتایج کوتاه مدت (که به اصطلاح خیلی زود از مد خارج می شوند) را منتج خواهد شد.

همچنین ایجاد تعادل بین مشاعات و فضاهای اختصاصی، توجه به دوران بهره برداری و تعمیر و نگه داری ساختمان قبل از ساخت و حین ساخت یکی از الگوهای دائم گروه دژان در ساخت پروژه های مشارکت در ساخت می باشد.

عمده فعالیت گروه دژان در مشارکت در ساخت روی کابری مسکونی متمرکز است. کاربری که نتیجه آن، “خانه”ای برای یک عمر زندگی شاد و با کیفیت می باشد.

توجه همزمان به قسمت های مختلف پروژه از جمله نظام معماری، پلان، نما، معماری داخلی مشاعات، ارتباطات عمودی و افقی، فضای سبز حیاط، بام سبز و تراسها و حیاط های میانی خصوصی در مورد پروژه های خاص از جمله مزیت های رقابتی گروه دژان در مشارکت در ساخت می باشد.

علاوه بر این گارانتی و بهره برداری از ساختمان های گروه دژان از مزیت های دیگر ساختمان های دژان است. از آنجایی که سیستم ساخت بر مبنای استانداردهای بالای اجرایی و با ارزیابی خبره های مختلف و واحد معماری و مهندسی با صرف صدها ساعت زمان – نفر پیش می رود اجزای ساختمان و کلیت سازه، مکانیکال، الکتریکال و معماری ساختمان های مشارکت در ساخت دژان آرامش خاطر ناشی از طول عمر بالای ساختمان را به ساکنین می دهند.